Služby


1. Bezplatná WiFi zóna

Chcete se posadit ke kávě a zdarma surfovat po Internetu? Nebo Hledáte příjemné posezení pro pracovní oběd s obchodními partnery? V restauraci i na pokojích je Vám k dispozici bezplatný přístup k Internetu přes WIFI zónu!

2. Oslavy, akce, uzavřená společnost

Chcete mít celou restauraci jen pro sebe? Ať už svatba, promoce, firemní večírek, oslava narozenin nebo prostě jen nevšední zpestření pro Vaše přátele? Restaurace s kapacitou až 55 míst je Vám k dispozici!

3. Letní zahrádka

Chcete se v parném dni osvěžit? V letních měsících Vás rádi přivítáme na grilování dobrot na zahrádce pod slunečníky. Na uzavřené zahrádce se s Vámi u zmrzlin mohou bezpečně osvěžit i Vaše děti. Doporučujeme sledovat naši rubriku AKTUALITY.

4. Ubytování

Podrobnější informace naleznete na úvodní straně našich stránek v záložce Ubytování, pro rezervaci nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 605 338 483.

5. Rezervace míst

Chcete-li mít jistotu, že v restauraci Rozsocháč bude volný Váš oblíbený stůl, rezervujte si jej na on-line rezervaci nebo na telefonním čísle +420 605338483. Stůl Vám bude rezervován na danou hodinu (rezervace je zajištěna do max. 15 minut po určeném čase).

6. Objednávka jídel po telefonu

Chcete přijít k prostřenému stolu? Pro naše stálé zákazníky nabízíme možnost rezervovat stůl a rovnou objednat jídla. Informujte se u obsluhy nebo volejte +420 605 338 483 . Pro V.I.P. klienty možnost fakturace celkového měsíčního účtu + přístup k účtu přes Internet!